EUROOPA RIIGID JA PEALINNAD.
MÄNG, MIDA IGAPÄEVASELT MÄNGIDA.

GEOMIK

euroopa mäng
populaarsed lauamängud

euroopa riigid ja pealinnad- õppemäng geomik

See äärmiselt populaarseks osutunud Euroopa kaardi ja lippude mäng on nüüd saadaval uues kuues.

Mäng on üles ehitatud MIK-meetodi alusel, see tähendab, et olen jaganud kogu Euroopa värvide alusel tsoonidesse, et oleks lihtsam õppida ja kergem ülevaadet kogu Euroopast saada.

Arendav mäng lippude tundmaõppimiseks nii suurele kui väiksele mängijale. Tabada last märkamatult kaartidelt teksti veerimas või võidurõõmsalt näiteks Malta lippu ära tundmas tead, et mängu ost oli investeering mitte kulu.


Kui ühel pool kaardil on ülevaatlik info riigi oluliste teadmiste kohta siis teisel pool kaadili on üks osa tervest Euroopa kaardist. Laota kokku kaart ja saad väga ülevaatlikult teada, milline riik kus asub.

euroopa riikide mäng- geomik

lauamängud lastele
Euroopa mäng
GeoMIK
Play Video

õppemäng arendab loovust ja loogikat

Oma lapsed on mängude loomisel oluline osa meeskonnast. „Nemad on olnud mängude esimesed ja kõige ausamad testijad ja küsivad kohe, et miks ei ole nii või naa? Luues teist mängu Geomik, mis tutvustab Euroopa riike, küsis mu poeg kohe, et miks ei ole eri riikide raha juures sümbolit või kuidas on selle riigi keeles „tere“?


Need on asjad, mille peale ise kohe ei oskagi tulla,“ räägib tänaseks 2 harivat mängu edukalt turule toonud Gerlika. Tema sõnul ei olnud otseselt eesmärgiks, et teeme arvutamismängu või Euroopa mängu. Kõik lihtsalt läks nii: „See on minu kirg. Alati, kui kuskile sisse lähen, siis pühendun nii kaua, kuni täidan enda seatud eesmärgid.“ 

Osalesin programmis “Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoris

Travel

Arendame värvide abil

MUUDA OMA LAPSE ELU PÕNEVAKS.
VÄRVIDE ABIL