RÕÕMSAMEELsete ÕPPEMEETOD

Mik meetod

õppemeetod neile, kes usuvad, et hea emotsioon õppimisel on tähtis

TEADMIK GAMES sari

Kõik TeadMIK Games sarja mängud on üles ehitatud autori loodud MIK meetodi alusel. Seostan õpitava värvidega ja loon lapsele võimaluse õppida loovuse ja loogika abil.

Kui me võtame lapsel ära stressi ja pakume talle võimaluse keskenduda ja õppida temale omase tempoga, siis on tulemused efektiivsed ja teadmised püsivad.

Õppemeetod on loodud selleks, et tekitada lapses uudishimu. Usume, et värvide abil on võimalik õppida mida iganes.

tahe kannustab ja motiveerib

kajastused meedias

MATEEMIK – UUS ARENDAV ÕPPEVAHEND

TeadMIK sarja eesmärk on luua arendavaid ja mängulisi õppemänge, mille abil õppides iga mängija silmad säraksid. MIK meetod (motiveeriv, inspireeriv ja kaasahaarav) on uus suund õppemängude maastikul.
iNKUBAATORI LOGO

WINNERS OF
ETTEVÕTLIK PÄRNAKAS 2021

First place and 1000€ from Swedbank to further develop the idea – TeadMIK Games Creating and developing educational games to make learning for kids more fun and effective that could be used at home, school and kindergarten.
LOGO

MATEEMIK – UUS ARENDAV ÕPPEVAHEND

Mateemik on arendav mäng, mida mängitakse värviliste kaartidega, nii et eri värvi kaartidel on igaühel oma kokkuleppeline arvuline väärtus. Mateemiku mängude mängimise juhendid oleme välja töötanud koostöös õpetajatega, kes on pakkunud meile ideid, kuidas Mateemikut võimalikult efektiivseks õppevahendiks muuta. Samas on mängujuhendid soovituslikud, sest Mateemiku mängude mängimiseks on lõputu hulk väga erinevaid võimalusi – lihtsalt kasutage oma loovust.
Õpetajate leht_logo

ÕPPIMINE MÄNGULISEKS MATEEMIKU ABIGA​

Sellest ei ole möödunud kaua aega kui selgus tõsiasi, et meie tütrel oli raske keskenduda ja korrutustabeli õppimine oli osutunud arvatust keerulisemaks. Probleemi süvenedes märkasin, et numbrid ei paistnud last üldse huvitavat ja selle asemel, et üheskoos korrutustabelit harjutada, võttis ta värvipliiatsid ja hakkas hoopis joonistama. 


MURE KORRUTUSTABELIGA VIIS VÕIDULE​

Pärnakas Gerlika Ree on tänasest 3500 euro võrra rikkam ja seda tänu tütrele, kellele ei tahtnud korrutustabel meelde jääda. Ema hakkas lapse murele lahendust otsima ja nii sündis hariduslik mäng “Mateemik”. Teade, et sellega võitis ta Pärnu linna ettevõtluskonkursi “Ettevõtlik pärnakas”, tuli Reele ootamatult.

oled andekas või vajad hoopis abi järjele jõudmiseks?

MEETOD ARVESTAB IGA ÕPPIJA ERIPÄRAGA