/  sarja looja

Miks valida Teadmik games

soov arendada oma lapse loovust ja loogikat

trükitud kvaliteetsete materjalidega

toetad mikroettevõtlust

gERLIKA rEE

LAUAMÄNGU DISAINER

Milline rõõm, et oled meid leidnud.
Mina tegelen igapäevaselt TeadMIK Games sarja õppemägude arendamisega ja ärimudeli ehitamisega.
Erinevate mängude loomine on minu hobi ja töö. Naudin seda väga 🙂
Mateemik on TeadMIK Games sarja esimene mäng ja loomise mõte tekkis meie pere vajadusest, idee tekkis üsna “välk selgest taevast”, mõte, et värvide abil võiks matemaatikat õpetada. Miks mitte ju?

Olles ise graafilise disaini taustaga lõin juba sama päeva õhtul prototüübi. Sealt edasi suunas elu mind Ettevõtliku Pärnaka konkursile, mis õnnestus mul oma äriideega ka võita.
Sealt sai kõik alguse ja olen tänulik kogu teekonna ning inspireerivate inimeste eest mu elus. Tänane suund on luua uusi vajalikke mänge koostöös vahvate inimestega.

Sinu toetus on kasvavale ettevõttele väga oluline, vali mängude seast oma lemmik(ud) ja naudi õppides või õpetades 🙂

KAUAOODATUD
VERSIOON NÜÜD
SAADAVAL

Uue versiooni loomine:
Samal ajal, kui ühelt poolt soovin palju inimeste tähelepanu püüda käimas olevate kampaaniatega ja kursis hoida oma tegemistega, siis teisel pool kardinaid käib vilgas töö. Disainide lõpetamised, vigade kontrollid, keeleseaded, tõlketööd, hinnapäringud, võimalikult mõistliku tootmise tagamine, võimalik taaskasutus materjalile.

Klienditagasisidele põhinedes on palju muutunud, enamjaolt kasutamisele ja mugavusele keskendudes.

Ma olen seda protsessi algusest peale jumaldanud, oma ideede mahutamine väiksesse mängukarpi, nii, et mängijal on sellest kasu ning rõõm, see on olnud asja ainus eesmärk.

Klientidele uue meetodi tutvustamine ja tõestamine on olnud pikk aga õpetlik protsess. Õpetajad ja lapsevanemad, kes on pidanud meetodit ainulaadseks turul, teie olete mulle väga suureks inspiratsiooniks.
Väikese, Pärnus arendatud brändi kasvatamine ainuüksi Eestis on olnud pidev õppimine. Üks põhjustest, miks olen mitmed koolid ja koolitused läbinud.
Oskusest laieneda Eesti piiridest välja ei piisa, siin peab olema ohtralt tahtmist ja seda mul on.

Ma pole ammu nii inspireerivaid ja toetavaid kirju oma postkasti saanud. Kõik kes te mu mängudele pöidlaid hoiate ja toetanud olete, siis teadke, et see läheb mulle väga korda ❤

Eduelamusi soovides, Gerlika Ree

minu oskused

graafiline disain

Adobe Illustrator ja Canva on põhilised tarkvarad, mida kasutan vektordisaini tegemiseks. Loon nii veebi- kui trükifaile vastavalt soovile.

veebidisain

Enamasti kasutan WordPress sisuhaldustarkvara ning ehitan Elementor pluginat kasutades..


turundus

Kõige suurem kogemus on Meta kanalites: Facebook ja Instagram.

Google on minu jaoks väga huvitav, teglen hetkel SEO õppimisega.